משברי גיל – פרק 1 מלא לצפייה ישירה

מה צריך אדם לעשות כדי לשנות את חייו מהקצה אל הקצה? כמה הקרבה תידרש כדי להגשים את "האני האותנטי" שלך, זה שנקבר תחת השגרה, הנוחות וההונאה העצמית? עד כמה חשבון הנפש של גיל 30, 40, 50 או 80 הוא טלטלה אמתית שמשנה חיים או ש'זה רק משבר קטן וזה חולף'? רוני קובן מנסה לגלות.

"משברי גיל" היא סדרה על אנשים הנמצאים בקונפליקט עם הזמן, ערב החלפת עשור בחייהם. על החמצות והניסיון הכמעט סיזיפי להיחלץ מהן, על חלומות שנגנזו במרוץ החיים ועל ההחלטה להגשים אותם ברגע האחרון, לפני שיהיה מאוחר מידי.

במשך שנה וחצי עקבו הבמאי רוני קובן והעורכת נילי קלימובסקי אחרי שישה גיבורים מגיל 30 ועד 80 שמתבוננים, רגע לפני החלפת עשור, בעצמם, בחייהם, ומבינים שהפער בין מי שחלמו להיות למי שהפכו להיות הוא קשה מנשוא. רגע לפני נפילה לייאוש, הם מגייסים את כל מה שיש להם כדי להפוך את חייהם ולחשב מסלול מחדש. זה לא אומר בהכרח שהם יצליחו.

ההקבלה בין 6 משברי גיל בנקודות שונות על ציר החיים, מגיל 30 ועד 80, משרטטת תמונה אנושית גדולה מסך חלקיה, כשמתחת מבעבעות השאלות: עד כמה בני אדם יכולים באמת להשתנות? עד כמה גורלנו באמת נתון בידינו? האם בכל גיל אדם יכול לייצר לעצמו הזדמנות שנייה?

במאי: רוני קובן

עורכת:  נילי קלימובסקי

מפיקה: חגית סגל, סלוצקי אפיקי תקשורת

עוד על הדמויות של משברי גיל

ימי ב'-ד' ב-21:00 בערוץ 8 וב-HOT VOD